Uzm. Psk. Dan. Metin Hamurcu ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504747840

.. Devamı

MOXO Dikkat Performan Testi Nedir ve Ne İşe Yarar?
MOXO Dikkat Performans Testi, DEHB-DEHB dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğunu teşhis etmeye yardımcı olan bir testtir.6 yaş ve üzeri kişiler için geliştirilmiştir.Görsel ve işitsel girişim faktörleri (girişim faktörleri) kullanılarak insan dikkat performansını bilgisayarda ölçer. Doğru tanı koymaya yardımcı olur ve güvenilirliği %90'a ulaşır.

MOXO dikkat ölçme testi 6-12 yaş arası çocuklar ve 13-60 yaş arası yetişkinler için geliştirilmiş ADHD-DEHB (Attention-Deficit Hyperactivity Disorder = Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu) tanısına yardımcı olan, bilgisayar üzerinden yapılan görsel ve işitsel çeldiricilerin olduğu “Çevrimiçi” dikkat ölçme testidir. MOXO, Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğunun dört ana semptomu olan dikkat eksikliği, zamanlama problemi, dürtüsellik ve hiperaktivitenin objektif olarak ölçülmesini sağlayan bir testtir.
MOXO Dikkat Performan Testi Ne Kadar Sürede Yapılmaktadır ?
Test çocuklarda yaklaşık 15 dakika , yetişkinlerde 18 dakika sürmektedir.

.. Devamı

Uzm. Psk. Dan. Metin Hamurcu A Terapi Psikolojik Danışmanlık Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

.. Devamı

Uzm. Psk. Dan. Metin Hamurcu için online veya telefonla randevu alabilirsin.

.. Devamı

Uzm. Psk. Dan. Metin Hamurcu Psikoloji uzmanıdır. Oyun Terapisi, EMDR Terapisi, Bilişsel ve Davranışçı Terapi alanlarında hizmet veriyor ve 0-6 yaş gelişim testleri, 6-16 yaş wisc-r zeka testi, Aile Danışmanlığı hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

.. Devamı